HO-NO-TU

Ostatniaopinia


4,5 gwiazdek z 454 opinii

Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Ho-No-Tu. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej

22 cze 2026 o 9:15 Bardzo dobry makaron.
17 cze 2026 o 13:21 Pyszne
14 cze 2026 o 19:49 Wszystko ok
11 cze 2026 o 19:58 źle zapakowane wylał się sos i torba przeciekała
20 maj 2026 o 9:01 trochę drogo
29 kwi 2026 o 19:12 Super szybko smacznie
23 kwi 2026 o 16:41 ok